هیتمن 2

هیتمن 2 یک بازی ویدئویی خیره کننده ای است که توسط  IO Interactive ساخته شده و توسط Warner Bros. Interactive Entertainment برای ویندوز مایکروسافت، پلی استیشن 4 و ایکس باکس One منتشر شده است. این ورود هفتم در سری بازی های ویدئویی هیتمن است و عاقبت بازی Hitman در سال 2016 است .  بازی Hitman 2 شبیه نسخه 2016 است ، شما به عنوان بازیکن مامور 47، یک قاتل قراردادی که برای آژانس قرارداد بین المللی (ICA) کار می کند هستید ، این مامور به نقاط مختلف جهان در سراسر جهان برای از بین بردن اهداف بلند پروازانه سفر می کند. این بازی دارای شش ماموریت است که در شش مکان مشخص قرار می گیرند.   در کل، ماموریت های بازی در (در جهت) در خلیج هاوک در نیوزیلند انجام می شود؛ در مسابقه ای در میامی؛ منطقه تخیلی سانتا فورتونا در کلمبیا؛ غواصی بمبئی؛ حومه شهر ورمونت؛ و جزیره ای افسانه ای از Sgal در جایی در اقیانوس اطلس شمالی است. در کل اگر طرفدار بازی های سری و جاسوسی هستین بازی هیتمن 2 بسیار جذاب هست .

 

شما بار  دیگر میتوانید کنترل مامور 47 را برای انجام مأموریت های تروریستی بدست بگیرید . برای اولین بار، بازیکنان می توانند قراردادهای خود را به صورت انفرادی یا با دیگران از طریق همکاری آنلاین در حالت بازی Sniper Assassin، علاوه بر تجربه تک نفره استاندارد، تکمیل کنند . ماموریت ها در مکان های پویا در سرتاسر جهان قرار می گیرند، جایی که بازیکنان می توانند   نقشه ها را به نفع خود به کار گیرند تا سریعتر به هدف خود دست یابند .  مجموعه ای از سلاح ها،  خطرات زیست محیطی، حواس پرتی ها و تاکتیک ها، استفاده خلاقانه از جهان در اختیار شما قرار گرفته است، همراه با بازگشت فرصت ها و نکات از بازی های قبلی که به بازیکنان کمک می کند تا برخی از روش های تروریستی را جذاب تر ببینید.

حالت Ghost Mode یک حالت 1 برابر1  در این بازی است که بازیکنان در برابر یکدیگر به صورت آنلاین به عنوان عامل 47 رقابت می کنند. به جای اینکه مستقیما با یکدیگر برخورد کنند، بازیکنان در قبال اهداف یکسان رقابت می کنند. بازیکنی که بیشتر اهداف را سریع تر و تمیزتر می کند ، پیروزی است. در حالی که بازیکنان در محیط های خود موجود هستند، آ می توانند پیشرفت حریف خود را در هر زمان بررسی کنند، زیرا مخالفان به عنوان یک روح در محیط خود ظاهر می شوند. کمک شامل اسلحه، اقلام، لباس، و قطره جعبه خلبان است.